Topluluk Katılımı

BU BÖLÜMDE:
  Temiz su sağlayarak, bilimsel araştırma ve kişisel sağlık alanlarında ilerleme kaydederek ve ürün güvenliğini temin ederek küresel ölçekte hayatın potansiyelini gerçekleştirmeye yardımcı oluyoruz. Her gün, tüm dünyada hayat kalitesinin artmasına katkıda bulunuyoruz.

  Sorumlu bir kurum olmak, on yıllardır Danaher’in kültür ve işlerinin içine işlemiştir. İyi bir kurumsal vatandaş ve komşu olma konusundaki itibarımızdan gurur duyuyoruz.

  Sürdürülebilirlik, bizim için yalnızca bir cümle veya slogan değildir; kimliğimizin ve yaptığımız işlerin tam merkezinde yer alır. Yeniliklerimiz, hayat kalitesini anlamlı şekillerde iyileştirir. Şirketlerimiz, dünya çapında hayat kurtaran araştırmalarda ilerlemeler kaydeder, sağlık ve güvenliği iyileştirir ve çevrenin korunmasını teşvik eder. Yerel olarak da ortaklarımız, çalıştıkları ve yaşadıkları topluluklarda fark yaratan amaç ve kurumlarda aktif rol oynamaktadır.

  Sürdürülebilirlik çabalarımızın etik ve dürüstlük taahhüdümüze uygun olmasını sağlamak için, aşağıdakileri unutmadığınızdan emin olun:

  • Bunu yapmak için yetkilendirilmediğiniz sürece, Şirket adına doğrudan veya dolaylı herhangi bir katkıda bulunmayın.  
  • Hayır kurumlarına yardımcı olmak için gönüllü olursanız, Şirket tarafından yetki veya sponsorluk sağlanmadığı sürece, katılımınızın bireysel bir vatandaş olarak gerçekleştiğinden emin olun.
  • Müşteri, iş ortakları veya diğer ortaklardan, desteklediğiniz hayır kurumunu desteklemelerini talep etmenize veya onlara bu konuda baskı yapmanıza izin verilmez.

  İlgili politikalarımız hakkında daha fazla bilgi edinin