Zaangażowanie na rzecz społeczności

W TYM DZIALE:
  Pomagamy w realizowaniu życiowego potencjału na całym świecie, zapewniając czystą wodę, rewolucjonizując badania naukowe i zdrowie osobiste, dbając o bezpieczeństwo naszych produktów. Codziennie pracujemy nad tym, by żyło się lepiej. Na całym świecie.

  Korporacyjna odpowiedzialność jest mocno zrośnięta z naszą kulturą i charakterem naszej działalności biznesowej. Tak jest od dziesiątek lat. Jesteśmy dumni, słysząc o naszej korporacji, że jest dobrym obywatelem i sąsiadem.

  Zrównoważony rozwój nie jest dla nas jedynie pustym sloganem, jest kluczem do zrozumienia, kim jesteśmy i czym się zajmujemy. Nasze innowacje podnoszą jakość życia, wnosząc w nie istotne wartości. W naszych firmach na całym świecie dokonujemy postępów w badaniach ratujących życie. Na poziomie lokalnym nasi pracownicy aktywnie działają w inicjatywach i organizacjach, które zmieniają życie tamtejszych społecznościna lepsze.

  Aby mieć pewność, że nasze wysiłki na rzecz zrównoważonego rozwoju idą w parze z naszymi wysokimi standardami etycznymi, pamiętaj o poniższych wskazówkach:

  • nie wspieraj bezpośrednio ani pośrednio żadnych inicjatyw w imieniu firmy, chyba że masz na to pozwolenie;  
  • jeśli pomagasz organizacji dobroczynnej jako wolontariusz, pamiętaj, rób to jako osoba prywatna, chyba że inicjatywa jest wspierana lub sponsorowana przez naszą firmę;
  • nagabywanie lub naciskanie na klientów, partnerów biznesowych lub innych pracowników, aby wspierali Twoje ulubione akcje charytatywne, jest zabronione.

  Dowiedz się więcej na temat odpowiednich regulacji