Občanská angažovanost

V TÉTO SEKCI:
  Pomáháme realizovat životní potenciál a je to to, co děláme každý den v celosvětovém měřítku... nabídkou čisté vody, rozvojem vědeckého výzkumu a osobního zdraví, zajištěním bezpečnosti výrobků. Každý den pomáháme zlepšovat kvalitu života na celém světě.

  Být zodpovědnou společností je hluboce zakořeněno v kultuře a podnikání společnosti Danaher už po desetiletí. Jsme hrdí na to, že máme pověst dobrého firemního občana a souseda.

  Udržitelnost pro nás není pouhou frází nebo sloganem, je ústředním znakem toho, kdo jsme a co děláme. Naše inovace zlepšují kvalitu života smysluplným způsobem. Naše podniky po celém světě rozšiřují výzkum pro záchranu životů, zlepšují zdraví a bezpečnost a podporují péči o životní prostředí. Místní spolupracovníci jsou aktivní v podpůrných spolcích a organizacích, které nabízejí rozmanitost v komunitách, kde pracují a žijí.

  Aby bylo naše úsilí o udržitelnost v souladu s naším závazkem k etice a bezúhonnosti, ujistěte se, že budete mít na paměti následující:

  • Neposkytujte jménem společnosti žádný přímý ani nepřímý příspěvek, pokud k tomu nebudete oprávněni.  
  • Pokud se dobrovolně snažíte pomáhat charitativním organizacím, ujistěte se, že se účastníte jako soukromý občan, pokud není činnost schválena nebo sponzorována společností.
  • Vyžadování nebo nátlak na zákazníky, obchodní partnery či další spolupracovníky ohledně podpory vašich oblíbených charitativních organizací není povoleno.

  Více o relevantních zásadách